Item #:4100-BK-PARK9-20RB
MPN #:4100-BK-PARK9-20RB
In Stock - Ships Tomorrow
Save
Save
Quantity
1-10Quantity
11-19Quantity
20+ -
Quick Facts:
- Three Reflective Messages to choose from: VALET, PARK or LOT FULL
- Optimal Size and Visibility: The vertical panel is 45" tall, by 12" wide at the base, tapering to 9" wide at the top. Features an 8” wide x 36” tall reflective panel with a black and red symbol and large words for maximum readability.
- Durable and Stable: Made with weather-resistant materials and a 20" x 20", 20-lb rubber base for reliable performance in all conditions.
In Stock - Ships Tomorrow
Volume Pricing:
Quantity
1-10Quantity
11-19Quantity
Plasticade Gemstone Valet and Parking Lot Signs
Key Features:
- Optimal Dimensions: The reflective sign panel measures 8" wide by 36" tall, offering a clear, easy-to-read display.